Organizacja i prowadzenie & Taoria Team

Organizacja i prowadzenie Elżbieta i Szymon Spolankiewicz (Akademia W.I.E.M. jest marką stworzoną przez Elżbietę i Szymona Spolankiewicz; www.akademiawiem.pl; www.spolankiewicz.eu) 

Elżbieta i Szymon Spolankiewicz – Kreatorzy Szczęśliwego Życia oraz Prawa Rosnących Zysków

Elżbieta – Podróżnik, Przedsiębiorca, Pedagog Pracy i Poradnictwa Zawodowego, Motywator i Trener Rozwoju Osobistego, Naturoterapeuta, Mówca Motywacyjny i Szkoleniowiec, Doradca Biznesowy, Muzyk (fortepian), Pasjonat rozwoju osobistego. 

Szymon – Podróżnik, Przedsiębiorca, Mówca Motywacyjny i Szkoleniowiec,Trener Rozwoju Osobistego, Trener i Mistrz Firewalkingu, Naturoterapeuta, Nauczyciel i Autorytet w Dziedzinie Edyfikacji, Team Builder, Muzyk (gitara basowa i spiew), Manager ds Komercjalizacji Innowacji, Pasjonat Fizyki Kwantowej. 

  

Taoria Team – praktyczne wsparcie

Jarosław Luckman – Przedsiębiorca, pasjonat i mistrz wędkarstwa,  Mistrz Firewalkingu, Trener strzelania z broni pneumatycznej i łuku, praktyk fizyki kwantowej


Alan BrygmanPrzedsiębiorca; Grafik; Networker; Podróżnik; Trener personalny; Pasjonat snowboard’u, motocykli oraz rozwoju osobistego, Trener strzelania z broni pneumatycznej (http://alanbrygman.pro/)

Justyna WojciechowskaKomunikacja Społeczna i PR, Eventy i konferencje. Teksty prasowe i treści na www. Marketing, Kampanie promocyjne. Podróżnik, Twórca www.sky-rocket.pl

Anna i Stefan Borys – Przedsiębiorcy, promotorzy świetnej zabawy, Mistrzowie praktycy budowy i realizacji Mapy Marzeń, tancerze.